* ثبت شده در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی
امروز دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ساعت به وقت تهران : 23:49

به نام خدا

«لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم»

«نمی ترسم از فتنه توفان دلی چون دریای خزر دارم ******* به بی تابی قلب عاشقان پیامی از شمس و قمر دارم»

دوستان، همراهان و همکاران عزیز سلام

پایگاه شخصی و اطلاع رسانی «خبرنگاراجتماعی» متعلق به اینجانب «علی البرزی»، خبرنگار/ روزنامه نگار / سردبیر ، گزارشگر و کارشناس مجری برنامه های رادیویی است.

از سال ۸۴ کار خبری را به صورت جسته گریخته با یک نشریه محلی آغاز کردم و از ابتدای سال ۸۷ با کمک یکی از دوستان به صورت جدی و همه جانبه فعالیت خبری خود را با نشریات و روزنامه های گوناگون ادامه دادم و هم اکنون هم به دنبال کسب تجربیات فراوان در این کارهستم .

علی البرزی

علی البرزی

از ابتدای سال ۸۸ هم فعالیت رادیویی خود را به صورت گزارشگر با برنامه های گوناگون رادیو آغاز کردم که این همکاری همچنان به صورت گزارشگر و کارشناس مجری برنامه های رادیویی ادامه دارد.

در پایگاه شخصی و اطلاع رسانی «خبرنگار اجتماعی» تمامی مطالب، گزارش ها، نقد ها و یادداشت های اجتماعی که به قلم من به نگارش درآمده است، منتشرمی شود و امیدوارم ازاین طریق بتوانم بازخورد مطالبم را بیشتر درک کنم.

همچنین در این پایگاه اطلاع رسانی ، تمامی گفت و گوها و گزارش های رادیویی که از طریق صدای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است، قرار می گیرد. علاوه بر این، فیلم ها و عکس های خبری اختصاصی از سفرها و ماموریت های کاری من به صورت گلچین بهترین تصاویر و بهترین فیلم ها در بخش سمعی و بصیری قرار خواهد گرفت.

*چند پاراگراف مهم

* معتقدم دراین روزگار نفرت و شرارت و بی اعتنایی و آشفته بازارفضای مجازی باید با راه های گوناگون به دنبال اطلاع رسانی شفاف بود. اطلاع رسانی شفافی که متاسفانه مدت ها است درهیاهوی کار خبر و رسانه گم شده است و برخی از اهالی رسانه از آن غافل هستند.

* معتقدم این روزها شفافیت و صداقت ازمحیط های خبری رخت بر بسته و برخی از خبرنگاران و روزنامه نگاران با صداقت بیگانه هستند و محیط های رسانه ای با آفت های گوناگونی مانند دروغ و نیرنگ و ریا دست و پنجه نرم می کنند.

*معتقدم در این شرایط باید مهرورزی و دوستی را از سر بگیریم، چرا که هنوز توان دوست داشتن در ما نمرده است و زندگی جز به دوستی و مهر فرجام خوش نخواهد داشت. پس همدیگر را دوست داشته باشیم. چرا که …

« آغاز دوست داشتن است// گرچه پایان راه ناپیداست// من به پایان دگر نیندیشم// که همین دوست داشتن زیباست»

*فروغ فرخزاد

*برای رعایت اصول حرفه ای کار رسانه تقاضا دارم، چنانچه مطلبی از این پایگاه اطلاع رسانی در سایت ها و رسانه های دیگر منتشر می شود، نام نویسنده و نشانی سایت درج شود.

*تمامی مطالب این پایگاه خبری متعلق به علی البرزی است و برداشت از آن با ذکر منبع مجاز است.

*هر گونه برداشت و سوء استفاده از مطالب، بدون ذکر نام سایت و نویسنده پیگرد قانونی دارد.

*نام و مشخصات تعدادی از رتبه ها و مقام های کسب شده در جشنواره های گوناگون رسانه ای در سطح استانی ، ملی و کشوری در ادامه منتشر شده است.

*آرشیو گذشته مطالب اینجانب از تاریخ اول اردیبهشت ۱۳۹۱ همچنان در وبلاگ قدیمی من به نشانی  www.socialreporter.persianblog.ir  موجود است و لینک وبلاگ در پیوند های سایت قرار گرفته است.

همواره ملتمس دعای خیر شما عزیزان هستم .

علی البرزی

“خبرنگار اجتماعی”

*تعدادی از رتبه ها وو مقام هایی که در جشنواره های رسانه ای در سطح استانی و ملی تا به امروز کسب شده است ، از طریق لینک زیر قابل مشاهده است(روی لینک زیر کلیک کنید)

http://socialreporter.ir/wp-content/uploads/2012/05/1.pdf